TULE VABATAHTLIKUKS

😏 Tahad istuda NOËPiga ühes autos või viia Jüri Pootsmannile limpsipudeli?
🧠 Oled suurepärane müügimees, teised kiidavad su mälu või hoolid väga keskkonnast?
💪🏼 Jõmmis ei viitsi suvel käia, aga lihast kaotada ei taha?

Kui tundsid end ära, siis ootame sind Treski muusika- ja inspiratsioonifestival 2022 vabatahtlikuks. Ja kui ei tundnud, siis valdkondi, kus abi vajame, on teisigi - kokku lausa 8! Kindlasti leiad ka endale midagi.

Lubame, et oled kogu festivalimöllu sees, näed nii lavapealset kui lavatagust elu ning saad töö kõrvalt ka täiel rinnal festarit nautida. Mida sa vabatahtlikuna teha saad:

💪 FESTIVALI TEHNILINE ÜLESEHITUS
Ootame sind, kui sul on rammu tõsta aedu, laudu/toole ja tahad näha, kuidas tühi põld transformeerub sinu abiga festivalikülaks. Kui ei viitsi jõusaali minna, siis see on sinu jaoks õige valdkond! Sinu abi on vaja nii enne kui pärast festivali.

🚗 LOGISTIKA
Autojuhid, tulge kampa! Vajame sind artistide ja kauba transportimiseks. PS. Võimalus istuda NOËPiga ühes autos! 😉

🎤 LAVATIIM
Tahad Jüri Pootsmannile limpsipudeli viia? Soovid kaasa aidata sellele, et artist tunneks end festivalil suurepäraselt? Kogu lavatagune elu-olu on sinu mänguväljak.

ℹ️ MERCH JA INFO
Kas keegi on sulle kunagi öelnud, et oled inim-Vikipeedia? Infopunktis olles tead kõigest kõike ja aitad meie külaliste küsimustele vastused leida: kus on õige lava, millist artisti järgmisena kuulama minna ning kust süüa saab (tõenäoliselt pead ka kellelegi näitama, kuhu WC jääb). Lisaks saad demonstreerida oma müügioskust ja leida artistide fännikaubale õnnelikud omanikud (plusspunktid, kui lao tühjaks müüd).

🎟️ PILETIMÜÜK JA AKREDITEERING
Piletipunkti vabatahtlikud on esimesed, kellega festivali külalised kokku puutuvad, seega oled sina festivali visiitkaart. Sinu ülesannete hulgas on piletite müümine, käepaelte jagamine, kutsutud külaliste ja pressi registreerimine, glämpingutesse juhatamine jne.

🎨 KUJUNDUS
Kui sinu hinges on kunst ja tahad, et festivaliala näeks Instagrami-vääriline välja, siis see on sinu kutse! Festivaliala peakujundaja on Full of Junk Design, kes on loonud vingeid kujundusi mitmetele festivalidele ja sündmustele. Vabatahtlikuna aitad kujundustiimil dekoratsioonid üles seada ja hiljem alla võtta. Sinu abi on vaja ka enne ja pärast festivali.

🌳 PLATSIHOOLDUS
Tahad kogu festivaliküla näha ja pidevalt ringi liikuda ning hoolid sellest, et meid ümbritsev keskkond oleks puhas? Platsihooldus on sinu teema! Ülesannete hulka kuuluvad platsi korrashoid, prügi teisaldamine, uute prügikottide paigaldamine, festivaliala laudade ja toolide korrashoid jms.

🥡 TOITLUSTUS/BAAR
Ühe festivali oluline osa on hea söök! Meie toitlustus- ja baarialal on ägedaid tegijaid, kes peo ajal kindlasti lisajõude vajavad. Saad aidata pandipakendi punktis, pandipakendite kogumise ja laiali jaotamisega ning vajadusel baariabina.

#treskifest ootab sind - kandideeri!

KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!