TOITLUSTUS

#treskifest toidualalt leiad hea valiku erinevaid pakkujaid. Maitseid jagub kõigile ja osta on võimalik nii taimseid, mittetaimseid kui ka vegan roogasid. Oleme kauplejad valinud hoolikalt, võttes arvesse nende menüüd, tooraineid ja tervislikkust. Meie alal pakuvad süüa toitlustajad, kelle road meilegi väga meeldivad! Lisaks on alal mitu baari, kust saad osta alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke.

Toiduala on avatud reedel kell 17-02, laupäeval 09-02 ja pühapäeval 09-18. Festivali toidualal ja baarides saad maksta nii kaardiga kui sularahas.

Toidualalt leiad: vegankohvik Fern, Vana-Võromaa Vegan, 3 Tilli, Köömen, Põnnipannukas, Roots Kohvibaar, RäppinGrill, Kooker ja Kosmose käru. Setolandi alal kohtad kohalikke toitlustajaid, kes pakuvad Setomaa maitseid.

NB! Festivalil on panditopsisüsteem. Jooki ostes lisandub 5 eurot, mille saad topsi tagastades sularahas tagasi. Ole hea, palun varu sularaha!

Festivalikülas on kätepesujaamad ning joogiveepunkt. Festivalialale on võimalik siseneda tühja, korduvkasutatava plastikust või metallist (mitte klaasist) veepudeliga, mida joogiveepunktis täita saab. Oma toidu ja joogiga alale sisse ei pääse.